sklep-techemznaki-znaki774.png

Sklep Techemznaki taśma żółto czarna sprawdź znaki

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Ogromne doświadczenie naszej firmy owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów na rynku, używamy innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy nowej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że produkowane przez nas znaki są łatwo dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki powinno się ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie zobaczą Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszelkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.